Batarya Lavabo Fontana Gold F-422

Urun Aciklamasi

Su Armatürleri üretiminde kullandığı ham madde ve ambalajlarda insan sağlığını ve doğal çevreyi koruyan bir üretim anlayış içerisindedir. Günümüzde Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlemiş olduğu TS EN 200, TS EN 817, ISO 9001 standartlarına sahip olup ürünlerinde güvenilirliği garantilemektedir. 

Ürün Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar


1) Batarya ve Musluk alırken kesinlikle kaliteli ürünler seçmelisiniz.
2) Kullanım amacına uygun ürünler seçiniz.
3) Uzun ve sürekli kullanımlar için uygun Batarya ve Musluk seçilmelidir.
4) Ürün seçilirken, lavaboların yapısına uygun bataryalar seçilmelidir.
5)
 Duş bataryaları seçilirken ve montajı yapılırken ev halkının boyu dikkate alınmalıdır.
6) 
Duş armatürleri seçerken mutlaka sıcak – soğuk su ayarı kolayca ve pratik bir şekilde yapılabilen Bataryalar seçilmelidir.


Bataryaların Temizliği ve Bakımı

Bataryaların günlük bakımını yalnızca su ve sabun kullanarak yapılmalıdır. Temizledikten sonra bol su ile durulayarak, yumuşak bir bez ile silerek kurulanmalıdır. Batarya yüzeylerini temizlemek için kesinlikle deterjan kullanılmamalıdır. Asit, asitli su, aşındırıcı madde içeren deterjan, tuz ruhu, kezzap, çamaşır suyu, sirke, toz temizleyiciler, kireç sökücüler kesinlikle kullanılmamalıdır. Ürün yüzeyleri bulaşık süngeri veya teli gibi sert aşındırıcılar ile ovulmamalıdır. Kromajlı ürün yüzeylerinde, kireç tabakası oluşumunu önlemek ve bataryanın parlaklığını muhafaza etmek için maksimum 6 ayda bir gazla veya saf alkol ile nemlendirilmiş bez ile silinmeli ve bol su ile yıkanarak kurulanmalıdır.


Teslimat süresi 3-5 iş günü arasındadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu