Qua 60x120cm Spring Granit Koli 1.44m2

Qua 60x120cm Spring Granit Koli 1.44m2

143,58TL
Markalar
Ürün Kodu: Qua 60x120cm Spring Granit Koli 1.44m2
Stok Stok Sorunuz!
Goruntule 754 zamanli

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 5

Urun Aciklamasi

  BİRİM FİYAT ANALİZİ


                   1 m² Birim Fiyatı : 
    84,50
   TL +
   
  KDV


       1,44m2 Koli Brim Fiyatı : 
    121,68 TL + KDV 


             1 Koli Toplam Fiyatı : 
   143,58 TL (KDV Dahil)   • Seramik & Granit 
           Seramik kil ve toprak benzeri kayaların parçalarıyla elde edilen yüksek ısılarla fırında pişirilmesi ile oluşur. Seramik yaşam mekanlarımızın birçok alanında yer ve duvar kaplama ürünü olarak kullanılmaktadır. Zengin model ve renkleri ile Dekoratif üründür. Hammaddesi tamamen doğal ürün olan seramik, kil, kaolen, kuvars ve feldspat maddelerinin belirli oranlarla karıştırılmasıyla elde edilir. Hamur haline gelene kadar presleme yani sıkıştırma işleminden geçer. Daha önceden ısıtılmış en az 1100 derecede olan yüksek sıcaklıkta fırınlanır Seramiklerin koruyucu tabakası ön yüzüdür. Sır denilen bir tabaka ile korunur. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak elde edildiği için insan sağlığına zarar verecek bir tehlike taşımamaktadır. Ayrıca Seramik ekolojik dengeye zarar vermeyen bir üründür.
  • Seramiklerin Teknik Özellikleri
  1. Seramik, Temizlenebilir, Dekoratif ve İzole edilmiş özellikleri ile Renkli ve Parıltılı bir  kaplama malzemesidir.
  2. Seramik diğer kaplama malzemelerinden farklı olarak bakım gerektirmez, Temizlikte kullanılan kimyasal deterjanlardan etkilenmez.
  3. Seramik yüksek sıcaklıkta fırınlanan ürün olma özelleiğinden, dayanıklıdır.
  4. Seramik ürünler tüm mekanlar da yer ve duvarda kullanılır. Dış mekan da ise Sırlı Porselen yer karosu olarak kullanılmaktadır.
  5. Seramik ürünler Mimarların ve Dekorasyon Firmalarının Kullanım alanı olarak ev, teras, banyo, mutfak, antre, balkon, restaurant, okul, cafe, mağaza, hastane, işyeri, depo, ve benzeri bir çok mekanda kullanılmaktadırlar.
  • Seramiklerin seçimleri ve uygulama detayları
  1. Seramik alırken ilk olarak teknik özellikleri uygulama yapılacak alana uygun ürünler seçilmeli. 
  2. Ürünlerimizin uygulanacağı zemin mutlak surette temiz, düz, kuru, tozsuz ve yağsız olmalıdır.
  3. Ürünlerin arasında en az 2-3 mm derz boşluğu bırakıldığından emin olun.
  4. Uyguluma sırasında bu işlem için özel üretilmiş yapıştırıcı, derz dolgusu ve kesim aletleri kullandığınızdan emin olun. Farklı malzemeler ürünlerinize zarar verebilir.
  5. İlerideki olası tamirat ve tadilat işlemlerinizden sonra kullanmak üzere üründen birkaç adet saklamanızı tavsiye ederiz.
  6. Ürünlerimizin temizliği, Seramik temizleme ürünleri ve derz bakım ürünleri, temiz pamuklu bir bez kullanarak yapılmalıdır. 

           Not: Toz temizlik ürünleri, yüksek asit içeren temizleyiciler, mekanik temizleyiciler, bulaşık teli ve sert bulaşık süngerleri asla kullanılmamalıdır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi
  Doğrulama Kodu